Tekstil sektörü ülkemiz için en önemli iş alanlarından birisidir. Türkiye sahip olduğu tekstil ve hazır giyim bilgisi, tecrübesi ve iş gücü ile dünyanın sayılı moda tedarikçilerinden birisidir. Bu büyük sektör içerisinde irili ufaklı birçok şirket ve tesis faaliyet göstermektedir. Bunların arasında bugün ne yazık ki uluslararası standartlara göre iş yapmayan da birçok firma yer almaktadır. Kısa ve orta vadeli kazanç üzerine kurulu bu şirketler kendilerini çağın gereksinimlerine uydurmamakta, daha da kötüsü bu doğrultuda bir istek göstermemektedirler. Bu sebeple yaşamlarına kısa sürede son veren bu firmalar çalışanlarının da mağdur olmasına yol açmaktadırlar.

Nova Fashion Group olarak bizler hazır giyim ve tekstil sektöründe çalışmak isteyen profesyonellere uzun vadeli çalışabilecekleri, güvenli ve huzurlu bir aile ortamı sağlıyoruz. Bu sektörde yer almak isteyen, bizimle aynı bakış açısına sahip olacak, gerek deneyimli, gerekse sektöre yeni girecek olan, profesyonel bir aile firmasında çalışmak isteyen her adaya kapımız açıktır. 

İş başvuruları için aşağıdaki e-mail adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz. Alternatif olarak başvuru sayfasındaki formu doldurup güncel CV'nizi bize ulaştırabilirsiniz.


ik@novafg.com